Grim Dawn Fangs of Asterkarn

V posledním rozšíření Grim Dawn se podíváme do hor

1. 9. 2023
Zdroj náhledu: Crate Entertainment

Studio Crate Entertainment připravilo další rozšíření pro svou už sedm let starou hru Grim Dawn. Po Ashes of Malmouth, The Forgotten Gods a The Crucible přichází Fangs of Asterkarn. Do hry tím vstoupí docela dost novinek, které titul i vcelku příjemně promění, kromě tedy rozšíření příběhu a dvou neplacených dungeonů. To nejzajímavější by ale mělo být nové mistrovství jménem Berserker. To bude budované na zuřivosti. Navíc tvůrci slibují, že to bude natolik vytuněné, že když se hráč dostane do onoho afektu, bude se moc vzdát kontroly i nad svou vlastní podobou.

Nové příběhové kapitoly se budou nyní odehrávat v Asterkarnu, kde kromě zimy bude i hromada nových protivníků. V Grim Dawn: Fangs of Asterkarn se vydáme do temných ledových jeskyní prozkoumávat prastará území kmenů Kurnu a budeme zároveň čistit nakaženou krajinu. Změn do hry přijde víc, a pokud vás to zajímá, stačí jen přepnout na přiložený odkaz. Stručně vám ale mohu říct, že přijde nové vybavení, hromada itemů, nové epické itemy, noví bossové a další. Grim Dawn tak stále nekončí a rozšiřuje se, jak se na to jako hráči těšíte?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.