The Invincible náhled

Muzika z The Invincible dorazila na vinylu

12. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Populární dobrodružná hra The Invincible od polských vývojářů ze studia Starward Industries přistála do našeho recenzního hangáru. Na jejím testování už pilně pracuji a celkové zhodnocení tohoto zajímavého titulu brzy vyjde do světa. Těsně předtím si pro nás jeho autoři připravili taktické předvánoční vydání vinylu s hudbou ze světa The Invincible. Vývojáři si pro nás přichystali i menší proslov, který doslovně odcituji:

„Dear Astronauts,

Take some time to look up at the night sky, at the infinite harmony. It's infinitely filled with the melody of emptiness and the music of planets: the hum of Jupiter, the song of Saturn. All these cosmic sounds travel as radio waves, transformed by scientists into sounds that tell the story of the still so mysterious universe…“

Parafrázovaný překlad:

„Vážení astronauti,

Udělejte si čas a podívejte se na noční oblohu, na nekonečnou harmonii. Je nekonečně naplněna melodií prázdnoty a hudbou planet: hučením Jupiteru, písní Saturnu. Všechny tyto vesmírné zvuky putují jako rádiové vlny, které vědci přeměnili na zvuky vyprávějící příběh stále tak tajemného vesmíru…“

Vinyl si můžete zakoupit na stránce blackscreenrecords.com a vyjde vás na 29 €, což je přibližně 700 CZK. Takže milí přátele, pokud chcete potěšit herního a hudebního nadšence hodně aktuálním dárkem, nabízím jednu zajímavou variantu a podotýkám, že nejde o placenou spolupráci. Některá nezávislá studia si totiž umí vyhrát s hudbou i na vyšší úrovni a zvolí si profesionály, jejichž výsledný hudební produkt zvýší atmosféru ve hře o několik desítek procent. Mě naposled hodně zaujala muzika z In Sound Mind a dárek ve vinylu z této hry by mě hodně potěšil. Neměl bych ho sice na čem přehrát, ale to možná vyřeší příští svátky.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.