MY LITTLE PONY jsou konečně zpět!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Outright Games

Upřímně, kdo by chtěl další díl DOOMu, Dark Souls, GTA nebo jiné hry, když dnes vyšel jeden z největších herních trháků letošního roku. Utrpení hráčů je konečně u konce, protože společnost Outright Games ve spolupráci s Hasbrem dnes vydala titul My Little Pony: A Maretime Bay Adventure.

Zdroj: Outright Games

Tento zcela nový zážitek vás zavede na nevídané dobrodružství, při kterém se ujmete odhodlané vůdkyně skupiny Five Skulls, Sunny Starscout. Vaším úkolem bude pomoci jí objevit všechny její schopnosti, poznáte ale také její přátele: odvážného Zippa, kreativní Izzy, jemného Hitche a sebevědomého Pippa.
Svého poníka si můžete dokonce kosmeticky vylepšit, a to pomocí kloboučků, taštiček, mašliček nebo křidélek, které poskytuje My Little Pony: A Maretime Bay Adventure. Zároveň můžete hrát vedlejší aktivity, prozkoumávat svět a setkávat se s jeho obyvateli.
Titul My Little Pony: A Maretime Bay Adventure je nyní k dispozici pro Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra bude letos v létě uvedena také na Google Stadia a později v roce 2022 bude zdarma aktualizována na novou generaci pro stávající majitele konzolí Xbox a PlayStation 4.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn