Gamescom náhled

Na Gamescomu bude představena nová hra od tvůrců Subnautiky

10. 8. 2022
Zdroj náhledu: Unknown Worlds Entertainment

Gamescom se velice rychle blíží. Již 23. srpna totiž proběhne Opening Night Live, jenž zahájí herní veletrh. Při zahájení bude představeno přes třicet titulů a my už víme, že mezi tyto tituly bude patřit i nové IP od vývojářského studia Unknown Worlds Entertainment. Toto studia zná snad téměř každý, stojí totiž za známým survivalovým počinem Subnautica i za spin-offem Subnautica: Below Zero.

O novém nadcházejícím titulu toho zatím moc nevíme, jisté ale je, že se jedná o tahovou strategii zasazenou do sci-fi světa. Herní režisér Charlie Cleveland, který také pracoval na Subnautice, bude mít tu čest nadcházející titul na Gamescomu představit. Dočkáme se i ukázky gameplaye. Unknown World Entertainment oznámilo v říjnu v roce 2021 zcela novou originální hru, které se přezdívalo „Project M“. Ta měla vyjít v předběžném přístupu tento rok. Nejspíše tedy právě tento počin s pracovním názvem „Project M“ bude představen na letošním herním veletrhu Gamescom.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.