Sonic the Hedgehog – úvodka

Třetí filmový Sonic the Hedgehog dorazí za dva roky

10. 8. 2022
Zdroj náhledu: Paramount Pictures

Asi každý z nás zaznamenal obrovský hype točící se kolem filmových adaptací modrého ježka Sonica. Zatímco první díl nalákal nové fanoušky do populárního univerza Segy, druhý film v kinech trhal jeden rekord za druhým. Je proto nadmíru jasné, že další pokračování na sebe nenechá dlouho čekat… no, jak se to vezme. Sonic the Hedgehog 3 už má stanoveno datum premiéry na 20. prosince roku 2024, kdy do kin dorazí těsně před Vánoci, a tak si jej budeme moct nadělit jako předčasný vánoční dárek. Mezera mezi prvním a druhým dílem byla přibližně dva roky. Třetí filmové zpracování bude ve vývoji stejnou dobu, což by dle našich kalkulací znamenalo, že do roku 2030 by do kin mohl zavítat Sonic the Hedgehog 6.

Zajímavé bude sledovat boj mezi třetím filmovým Sonicem a třetím Avatarem, který se na plátna podívá v ten samý den… to zase bude dilema, na co zajít dříve. Jestli tedy ještě nevíte, co darovat svým bližním pod stromeček, poukázky do kina se rozhodně budou hodit.

Sonic the Hedgehog 3 je stále opředen tajemstvím. Hodně fanoušků stále doufá, že oblíbený herec Jim Carrey, ztvárňující roli zlotřilého doktora Robotnika, bude nadále součástí herního obsazení. Herec se totiž po natáčení druhého dílu nechal slyšet, že svou hereckou kariéru chce dát k ledu. Jedinou jistotou pro nás v tuto chvíli může být začlenění postavy Sonicova největšího protivníka, ježka Shadowa, do příběhu, jak mimochodem teasoval konec druhého dílu. Jakou roli zde Shadow sehraje, co bude hlavním námětem, jaké všechny postavy se zde nově představí a jaké se naopak navrátí… nic z toho nám prozatím nebylo prozrazeno.

Oznámení data premiéry proběhlo na Twitteru s GIFem, na kterém je zachycen Sonic, Tails i Knuckles, proto s jistotou můžeme tvrdit, že se všichni tři opět vrátí v novém dobrodružství. Kromě filmové adaptace je ve vývoji také seriál s Knucklesem, animovaný seriál Sonic Prime a videohra Sonic Frontiers. Jeden z producentského týmu filmového zpracování Sonica, Chuck Williams, údajně nyní pracuje na filmu s Pac-Manem.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.