Zaklínač 3 Divoký hon - každý někdy přebral

Nejnovější aktualizace hry Zaklínač 3 zlepšuje výkon na Xboxu S a PS 5

16. 3. 2023
 

Aktualizace s číslem 4.02, které vlastně nic neznamená, přináší pár zajímavých změn. Tou nejdůležitější je vylepšení výkonů na konzole současné generace. Ostatně, od toho se právě jedná o onen slavný next-gen. Ten už od prosince provázely občasné technické problémy, i přestože bylo vydání posunuto o více než rok z původního data. Nyní by dle nejnovější aktualizace měla hra na konzolích nové generace běžet znatelně plynuleji.

Nejlepší zprávou ale nejspíš je, že pro hráče Xbox Series X nebude hra padat při přeplněné paměti u ray tracingu. To určitě spousta hráčů uvítá. Navíc jsou opraveny úkoly Whatsoever a Man Soweth. I pro klasiky z PC je tu dobrá zpráva, nejen pro konzoláře. Vyladěn by měl být výkon procesoru s DirectX 12. Jinak se dočkáme úpravy lomu světla, odrazů a samozřejmě vody. Gratulace tak všem trpělivým, kteří čekají, až budou všechny chyby hry Zaklínač 3 opraveny – už to vypadá, že se blížíme ke konci.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.