Zelda Tears of the Kingdom - náhled

Nintendo uspořádá speciální stream k vydání nové Zeldy, vy si můžete připomenout příběh té předchozí

10. 5. 2023
Zdroj náhledu: Nintendo

V rámci příprav na vydání hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vydala společnost Nintendo oficiální video shrnující příběh hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Pokračování v sérii Zelda jsou neobvyklá, a i tak příběhy málokdy svým způsobem pokračují. Tears of the Kingdom se tomuto trendu možná vymyká a Nintendo se chce ujistit, že jsou hráči dostatečně připraveni na to, co přijde.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild vyšla na Nintendo Switch v roce 2017, tedy před více než šesti lety. Možná se vám to nezdá tak dlouho, ale vývoj The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom trval mnohem déle, než mnozí očekávali. Vzhledem k tomu, že mezi jednotlivými vydáními hry Zelda uběhlo tolik času, nebylo by divu, kdyby mnozí fanoušci na příběh původní hry zapomněli. Možná není tak bohatý na příběhy jako v jiných hrách, ale přesto je důležité ho znát, když se chystáte na pokračování.

Nové video s názvem „Relive the Story of The Legend of Zelda: Breath of the Wild“ sdílelo Nintendo v pátek na svém kanálu YouTube. Video trvá více než šest minut a jeho cílem je shrnout příběh předchozí hry. Nintendo také uvádí, že video je určeno jak novým, tak i vracejícím se hráčům, takže se do pokračování může vrhnout každý, aniž by měl pocit, že o něco přichází.

Nintendo pořádá u příležitosti vydání hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom živé vysílání Treehouse. Přenos začne 12. května ve 3:45 v noci a ukáže další gameplay z pokračování Breath of the Wild. Předpokládám, že vy ale budete už Zeldu v tu chvíli hrát sami nebo budete spokojeně v posteli jako já. Ještě pro doplnění. Treehouse: Live je název pro živé ukázky hraní (na rozdíl od předem nahraných Nintendo Directs), při nichž člen divize Treehouse americké společnosti Nintendo hraje hru na streamu, aby ukázal, jak vypadá v akci.

Po řadě odkladů vyjde hra The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom již tento pátek 12. května na Nintendo Switch.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.