Nová Forza Motorsport ladí poslední detaily

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Zcela nová Forza Motorsport, jejíž vydání je dle informací naplánováno na konec letošního roku, přešla do fáze dolaďování. Vývojáři již pracují jen na posledních detailech.

Po nějaké době se nám studio Turn 10 Studios pochlubilo s novými informacemi o novém díle ze série Forza Motorsport. Podle jejich slov přešla hra do své poslední fáze, aby mohla být koncem letošního roku vydána. Vývojáři si na nejnovějším díle dávají zřejmě opravdu záležet, jelikož nová Forza Motorsport by měla být skutečnou chloubou a vlajkovou lodí pro konzole od Xboxu. Hra je vyvíjena tak, aby byl využit plný potenciál, kterým Xbox Series X a S disponují.

Jen připomeňme, že bychom se měli dočkat rozlišení 4K, 60 snímků za vteřinu a rovněž několika vychytávek, jako je plně dynamická změna denní doby či počasí nebo sledování paprsků na trati v reálném čase. Kromě toho se můžeme těšit na více než 500 vozů s asi 800 možnostmi vylepšení a velkou revolucí projde i samotný fyzikální a jízdní model. Samozřejmostí je pak kariérní režim pro jednoho hráče nebo online závodění.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn