Forza Motorsport - náhledovka

Nová Forza Motorsport ladí poslední detaily

25. 4. 2023
Zdroj náhledu: Microsoft

Zcela nová Forza Motorsport, jejíž vydání je dle informací naplánováno na konec letošního roku, přešla do fáze dolaďování. Vývojáři již pracují jen na posledních detailech.

Po nějaké době se nám studio Turn 10 Studios pochlubilo s novými informacemi o novém díle ze série Forza Motorsport. Podle jejich slov přešla hra do své poslední fáze, aby mohla být koncem letošního roku vydána. Vývojáři si na nejnovějším díle dávají zřejmě opravdu záležet, jelikož nová Forza Motorsport by měla být skutečnou chloubou a vlajkovou lodí pro konzole od Xboxu. Hra je vyvíjena tak, aby byl využit plný potenciál, kterým Xbox Series X a S disponují.

Jen připomeňme, že bychom se měli dočkat rozlišení 4K, 60 snímků za vteřinu a rovněž několika vychytávek, jako je plně dynamická změna denní doby či počasí nebo sledování paprsků na trati v reálném čase. Kromě toho se můžeme těšit na více než 500 vozů s asi 800 možnostmi vylepšení a velkou revolucí projde i samotný fyzikální a jízdní model. Samozřejmostí je pak kariérní režim pro jednoho hráče nebo online závodění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.