Wiglett – Poké Plush

Nová plyšová hračka Wigletta rozesmívá internet

12. 8. 2023
Zdroj náhledu: @RuiMendes77

Osobně patřím ke staré gardě, která se zájmem každé víkendové ráno hltala původní Pokémony. S každou další generací těchto roztodivných tvorů mám pocit, že se stávají čím dál tím podivnější a někteří už jen stěží připomínají roztomilá zvířátka. Mezi novou várkou Pokémonů je jeden, který se až nápadně podobá Diglettovi. Wiglett se poprvé ukázal v rámci videohry Pokémon Scarlet and Violet a rychle si získal přízeň fanoušků. Ačkoliv se Wiglett podobá Diglettovi, liší se nejen barvou, ale i oblastí výskytu. Wigletta naleznete v okolí pláže, kde se skrývá v písku. Je to tedy vodní typ Pokémona na rozdíl od zemního Digletta. Předmětem tohoto článku ovšem není rozebrat rozdíl mezi těmito dvěma tvory, nýbrž představit novou plyšovou hračku Wigletta, kterou oficiální obchod Pokémon Center před pár dny uvedl na trh.

Produktová fotografie hračky rychle zaujala fanoušky a obletěla internet i sociální sítě. Ehm… asi není nutné vysvětlovat proč. Plyšák stojí vzpřímeně a měří celých deset a čtvrt palce, tedy úctyhodných dvacet šest centimetrů s obvodem ještě více obdivuhodných dvanáct centimetrů. Pokud byste si jednoho takového chtěli pořídit domů, aby vám zdobil poličku, stůl nebo doplnil plyšovou sbírku na pohovce, může být váš za 32,99 $ (něco málo přes sedm set korun českých) bez poštovného. V popisku na oficiálních stránkách prodejce se například dočtete, že hračka má ohebné tělo, díky čemuž lze Wigletta nastavit do jakékoliv pózy.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.