Forza Horizon 5 - luxusní auto

Nové gameplay záběry ze hry Forza Horizon 5 jsou tu!

11. 8. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Před pár dny jsme se dočkali kompletního odhalení mapy nového dílu Forza Horizon 5. Dnes si k tomu ukážeme i cca dvanáctiminutové video přímo z hraní.

Záběry ze hry od youtubera Dona Joewona Songa jsou v rozlišení až 4K, a jak si můžeme všimnout, grafické zpracování Mexika posune zážitek na úplně jinou úroveň. Již Forza Horizon 4 svou vizuální stránkou ohromila nejednoho hráče a dle mého názoru se jednalo ve své době o jednu z nejlépe vypadajících závodních her. Ze záběrů jde rovněž vidět, že i nový díl bude čistě arkádovou záležitostí a po hratelnostní stránce se toho moc nezmění. I přesto se dočkáme několika změn, tou nejzásadnější je vylepšení zvuků aut a motorů.

Forza Horizon 5 přijde 9. listopadu letošního roku na platformy PC, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.