Forza Horizon 5 - náhledovka

Forza Horizon 5 konečně odhalila celou mapu

10. 8. 2021
Zdroj náhledu: Microsoft

Mapa ve hře Forza Horizon 5 bude o cca 50 % větší než Británie ve čtvrtém díle.https://www.youtube.com/watch?v=rrepYmQqS2cO tom, že nový díl série bude zasazen do Mexika, víme již bezmála dva měsíce. Teprve v posledních hodinách nám ale vývojáři konečně ukázali podobu celé mapy. Nechybí větší rozmanitost a několik pamětihodností. Čeká na nás přibližně jedenáct biomů, mezi které patří například písečné pláže, tropické lesy, zasněžené vrcholky hor či místní oblast u sopky. Uprostřed mapy se navíc nachází obrovský stadion, který bude ve hře sloužit pro různý typ výzev.

Jak už název napovídá, vývojáři nám poodhalili letní verzi mapy v období dešťů. Stále tedy nevíme, jak Forza Horizon 5 bude vypadat na jaře či třeba v zimě.

Na závěr už jen připomeneme datum vydání, které je u Forzy Horizon 5 naplánováno na 9. listopad 2021 pro platformy PC, Xbox One a Xbox Series S/X. Titul bude již od svého vydání součástí Game Passu, navíc ve hře budou přítomny i české titulky.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.