American Truck Simulator - nová Kalifornie

Nové informace o předělávce Kalifornie pro American Truck Simulator

10. 5. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Koncem minulého roku vývojáři z českého studia SCS Software oficiálně oznámili zahájení prací na předělávce prvního státu pro svoji hru American Truck Simulator. Stejně jako v případě Euro Truck Simulatoru 2 a státu Německa se můžeme těšit na nové textury a funkce z novějších DLC. Před pár dny vývojáři na svém blogu prozradili několik informací, co bude přepracovaná Kalifornie obsahovat. „Díky neustále se rozrůstajícímu mapovému týmu máme nyní kapacitu převzít tento obrovský úkol a zároveň pracovat na budoucích mapových rozšířeních, zní z oficiálního vyjádření studia.

Zdroj: SCS Software

Na co se můžeme těšit?

V první řadě dostanou nový kabátek všechny města v Kalifornii v podobě, jež odpovídá současným standardům studia. Dále se můžeme těšit na nové specifické znaky Kalifornie – v tomto případě to bude především místní architektura, silniční síť, turistické atrakce a mnoho dalšího. Předělávky se dočkají také hlavní tahy a velkou novinkou budou zemědělské hraniční kontroly, jejichž úkolem je odhalit neodpovídající zboží. Způsob kontroly v ATS bude pravděpodobně zpracován velmi podobně jako hraniční kontroly v ETS2.

Zdroj: SCS Software

Přepracování Kalifornie pro American Truck Simulator má probíhat v několika fázích a stejně jako v případě Německa pro Euro Truck Simulator 2 bude vydáváno postupně v několika aktualizacích. Bezplatné aktualizace se dočkají všichni majitelé ATS bez ohledu na počet vlastněných DLC. Oficiální datum jejího vydání prozatím nebylo oznámeno.

Zdroj: SCS Software

Na závěr musíme připomenout, že kromě předělávky Kalifornie pracuje SCS Software i na novém foto režimu, jenž do hry přinese mnoho užitečných funkcí.

Zdroj: blog.scssoft.com

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.