Solargene intro

Novinky ze Solargene

3. 7. 2023
 

Po delší odmlce přinášíme malý přehled novinek z ambiciózního projektu Solargene. Titul je v základu budovatelskou strategií se survival prvky, protože kromě budování základny se musíte starat také o životní potřeby vašich kolonistů. Od posledních zpráv z listopadu předešlého roku proběhlo několik aktualizací, následných oprav aktualizací a opětovné přidání různých prvků. 

Z celé eskapády přidávání a opravování aktualizací jsme pro vás vybrali nejzásadnější prvky, které jsou funkční a opravdu významné pro hratelnost a technický chod hry. Sluší se zmínit, že po ustálení aktualizací a zlepšení některých mechanismů přišla kladná odezva také z řad komunity. 

Solargene 5

Nyní už k samotným bodům aktualizací:

  • Byla přidána možnost odchodu z kolonie a opuštění hry pomocí klávesy Esc a následného potvrzení.  
  • Lze pevně přiřadit personál k venkovnímu vybavení, čímž se uvolní místa pro nové kolonisty.
  • Opraveny problémy s ukládáním logistických úkolů, částečné přepravy a prodej materiálu. S tím byl přidán i prvek dialogového okna pro správu logistiky, které je přístupné z panelu skladiště.
  • Opravena dostupnost pro výrobní místnosti po instalaci nádrží, s tím byl opraven i problém s personálem na výrobu paliva.
  • Přidány byly nové dekorace nábytku a dalších interních prvků, kterými můžete vybavit místnosti. Tento přídavek taktéž zahrnuje stěny a podlahy včetně indické, americké a ruské kuchyně.
  • Na řadu urgencí z řad komunity bylo povoleno přeposílání bioodpadu.
  • Aktualizací prošla i optimalizace, díky čemuž je hra značně plynulejší. Byly zrychleny animace některých prvků rozhraní a samotné hratelnosti.
  • Přibylo více fyzikálních parametrů a mechanik, které ovlivňují životní činnost kolonie. S tím je spojené i přidání bezdrátového přenosu energie a vybavení pro boj s přírodními katastrofami.
  • Aktualizací a opravami si prošly také jazykové lokalizace hry.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.