Arma Reforger - zbraň

Nový update pro Arma Reforger opravuje vznášející se vozidla a další problémy

8. 6. 2022
Zdroj náhledu: Bohemia Interactive

Pro novou českou vojenskou hru Arma Reforger vyšla v posledních hodinách aktualizace 0.9.5.66, která opravuje několik zásadních problémů a přidává i některé nové funkce. Tou nejzásadnější změnou je oprava vznášejících se vozidel a ochrana hráče, která zajistí, že po respawnu vás v prvních několika vteřinách nebude možné zabít.

Zdroj: Bohemia Interactive

Arma Reforger verze 0.9.5.66 vyšla včera 7. června pro PC. Majitelé konzole Xbox by se měli dočkat dnes v rozmezí 12:00 až 15:00 našeho času. Aktualizaci bude doprovázet krátký výpadek serverů.Změn a oprav je opravdu hodně a jejich detailní seznam naleznete na oficiálních stránkách hry. Tou nejzásadnější opravou jsou tzv. vznášející se vozidla, kdy se jakékoliv vozidlo vznášelo nad zemí po tom, co hráč náhle opustil relaci. Podle poznatků některých hráčů to byl velmi zásadní problém, který se v Arma Reforger stával velmi často.

Novou funkcí, která byl do hry v nové verzi přidána, je ochrana hráče, která zajistí, aby po respawnu nebylo možné vašeho soupeře ihned zlikvidovat. Také byly vyladěné některé typy zbraní, dávající hráčům určité výhody při přestřelkách. Oprav, změn a novinek je samozřejmě vícero. Jejich kompletní seznam naleznete zde. Už jste měli možnost vyzkoušet novou Armu Reforger? Jak se vám líbí?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.