Nový update pro Arma Reforger opravuje vznášející se vozidla a další problémy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bohemia Interactive
Pro novou českou vojenskou hru Arma Reforger vyšla v posledních hodinách aktualizace 0.9.5.66, která opravuje několik zásadních problémů a přidává i některé nové funkce. Tou nejzásadnější změnou je oprava vznášejících se vozidel a ochrana hráče, která zajistí, že po respawnu vás v prvních několika vteřinách nebude možné zabít.
Arma Reforger - bitva

Zdroj: Bohemia Interactive

Arma Reforger verze 0.9.5.66 vyšla včera 7. června pro PC. Majitelé konzole Xbox by se měli dočkat dnes v rozmezí 12:00 až 15:00 našeho času. Aktualizaci bude doprovázet krátký výpadek serverů.
Změn a oprav je opravdu hodně a jejich detailní seznam naleznete na oficiálních stránkách hry. Tou nejzásadnější opravou jsou tzv. vznášející se vozidla, kdy se jakékoliv vozidlo vznášelo nad zemí po tom, co hráč náhle opustil relaci. Podle poznatků některých hráčů to byl velmi zásadní problém, který se v Arma Reforger stával velmi často.

Novou funkcí, která byl do hry v nové verzi přidána, je ochrana hráče, která zajistí, aby po respawnu nebylo možné vašeho soupeře ihned zlikvidovat. Také byly vyladěné některé typy zbraní, dávající hráčům určité výhody při přestřelkách. Oprav, změn a novinek je samozřejmě vícero. Jejich kompletní seznam naleznete zde. Už jste měli možnost vyzkoušet novou Armu Reforger? Jak se vám líbí?

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn