One Piece Odyssey

One Piece Odyssey v novém traileru ukazuje Alabastu

10. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Ve hře One Piece Odyssey se oblíbení Slamáci mají vrátit zpátky do Alabasty, aby navštívili svou kamarádku, princeznu Vivi. Ve hře mají Luffy a zbytek pirátů navštívit spoustu starých známých ikonických míst, včetně tohoto pouštního království, které bylo jedno z jejich prvních dobrodružství po připlutí do Grand Line.

V ukázce ale Alabasta stále vypadá, jako když ji Slamáci opustili. Je pořád zmítána nějakým vnitřním konfliktem, a proto se Luffy, Zoro, Sanji, Chopper, Robin, Nami, Franky a Usopp vydávají na další dobrodružství. Zajímavé ale je, že v ukázce jsem si nevšiml nejnovějšího člena posádky rybáka Jinbeho. One Piece Odyssey má vyjít 13. 1. 2023 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.