The Super Mario Bros Movie – Nintendo

Nintendo ukazuje první trailer filmu Super Mario Bros

7. 10. 2022
Zdroj náhledu: @NintendoEurope

Během prezentace Nintendo Direct spatřil světlo světa i první trailer filmu Super Mario Bros. Film má být v Severní Americe uveden do kin 7. dubna 2023 a podle generálního ředitele Chrise Meledandriho byl ve vývoji sedm let. Maria v originálním znění dabuje známý herec Chriss Pratt, kterého si můžete pamatovat ze sérií filmů, jako jsou Strážci Galaxie nebo Jurský svět. Před trailerem nebylo o filmu známo téměř nic kromě obsazení Chrise Pratta do role Maria. Celý trailer můžete vidět níže.

Kromě výše uvedeného herce je v obsazení také známá. Herečka Anya Taylor-Joy jako princezna Peach, Charlie Day jako bratr známějšího instalatéra Luigi. Rou největší třešničkou je Jack Black jako Browser a Seth Rogen ve filmu ztvární Donkey Konga.
Filmy z herního prostředí se odjakživa netěšily velké oblíbenosti a kritika se na ně valila ze všech stran. Avšak po vydání filmu Sonic či série Arcane, která se těšila velkému úspěchu. Budeme doufat, že film Super Mario Bros dosáhne úspěchu jak na straně diváků, tak na straně kritiků.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.