Fallout Classic - Epic Games

Osmá Mystery Game od Epic Games nabízí tři hry ze série Fallout

22. 12. 2022
 

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Osmým Mystery Game titulem je kolekce Fallout Classic Collection.

Fallout Classic Collection obsahuje tři starší hry ze série Fallout, a to konkrétně první díl Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, druhý díl pod názvem Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game a rovněž Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Pokud tedy toužíte po klasice ze staré školy s retro grafikou, může se vám dnešní nabídka Mystery Game zalíbit.

Fallout Classic Collection bude na Epic Games Store k dispozici (každou hru je nutné přidat jednotlivě) do zítřejších 17 hodin. Poté se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.