Overwatch 2 – logiášek

Overwatch 2 a jeho předražený Battle Pass

1. 10. 2022
Zdroj náhledu: @PlayOverwatch

Společnost Blizzard Entertainment má jednu věc stoprocentně jistou: až jednoho dne přestane vyrábět své videohry, může otevřít kurz pro ostatní vývojářská studia, jak naštvat své fanoušky, protože Blizzard to dokázal znovu. Overwatch 2 je dlouho očekávaným titulem, alespoň co se týče věrných fanoušků hry. Troufám si ovšem říct, že většině je projekt jedno, což by nakonec mohla být výhra. Nějakou dobu už víme, že titul bude obsahovat Battle Pass, ale objevila se další věc, která dokázala zbývající fanoušky pořádně vyburcovat.

Na subredditu Overwatch hráči protestují proti přemrštěné ceně Battle Passu. „Myslím, že většinu těchto skinů nedostanu, je mi líto,“ stojí v jednom z vláken, které mělo v době psaní článku téměř 1 000 hlasů.

K odemčení Battle Passu potřebujete vlastnit tisíc Overwatch mincí, které vás vyjdou na deset dolarů. Je tu však jeden z několika problémů: Blizzard vám zřejmě neumožní získat prémiovou měnu za jeho dokončení, takže pokud na něj budete chtít navázat dalším Battle Passem, budete muset zaplatit dalších deset dolarů… tady někomu problém s Diablem nestačil, že? Tím to ale nekončí. Na redditu uživatelé upozornili, že jeden legendární skin, Junker Queen, stojí dva tisíce mincí, i když je ve slevě, takže za přístup k Battle Passu musíte zaplatit dvě stě padesát korun a za odemčení legendárního skinu dalších pět set. Pokud společnost nezmění svou ekonomickou taktiku, budete muset za každý nový Battle Pass platit znovu, a to už se celkem prodraží. Blizzard se samozřejmě bude snažit ospravedlnit vysokou cenu tím, že Overwatch 2 je zcela zdarma, zatímco první díl jste si museli nejprve koupit. Jenže, milý Blizzarde, to je pořád dost vysoká cena na hru zdarma.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.