OW2 – náhledový obrázek

V Overwatchi 2 si staré postavy nejprve budete muset odemknout

6. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Dle nově zveřejněného blogového příspěvku na téma Overwatch 2 hráči budou muset známé postavy nejprve odemknout. Na základě zpětné vazby vývojáři usoudili, že je pro nováčka prvotní výběr hrdinů příliš široký, pročež implementovali do hry tzv. First-Time User Experience neboli FTUE.

Nejprve si hráči zpřístupní standardní funkce, jako jsou herní módy, nastavení chatu atp., což se podle Blizzardu „děje rychle“. Až teprve v druhé fázi postupně odemknou původní hrdiny – to by mělo zabrat „cca sto zápasů“. Je však důležité upozornit, že to bude platit výhradně pro hrdiny z původní hry, nové hrdiny lze zpřístupnit až teprve pomocí Battle Passu.

„Byť FTUE pomáhá hráčům zapojit se do zábavy, jde také o účinný způsob, jak odradit od rušivého chování a podvádění,“ stojí na blogu. „FTUE je třeba dokončit, protože odemčení herních funkcí vyžaduje čas. Rušiví hráči nejsou schopni okamžitě ovlivnit komunitu a musí si nejprve projít procesem odemykání, což nám dá šanci identifikovat podezřelé účty předtím, než vstoupí do jiných herních režimů.“

Pokud však máte účet s herním časem prvního dílu nebo pokud vlastníte Watchpoint Pack, FTUE se budete moci vyhnout.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.