Kombinera – úvodka

Ovládněte skákací kuličku ve hře Kombinera

9. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Na světlo světa přišla nová hra plná hádanek a skákaček Kombinera, kterou vytvořilo známé studio Atari. Ve hře budete kontrolovat barevné míčky, pomocí kterých se budete muset dostat z bodu A do bodu B. Spousta těchto logických her zavaří mozek. Přece jenom, složitost se bude postupně zvyšovat. Dokážete je tak vyřešit všechny?

Ve hře na vás čeká 300 různých úrovní. Setkáte se s novými nebezpečími a budete získávat i nové schopnosti. Do toho je do hry dosazen i komplexní příběh, takže se nebudete muset bát, že jenom skáčete s kuličkou, abyste protáhli mozkové buňky. Kombinera má tak nabízet herní zážitek, který by si mohl užít každý hráč. Ostatně, na Steamu je už připravená ke koupi.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.