Super Mario

Pedro Pascal září i jako Super Mario, dokázal to v SNL

9. 2. 2023
Zdroj náhledu: IGDB

Herec Pedro Pascal dokáže zahrát snad úplně cokoliv. Momentálně to dokázal v populární americké show Saturday Night Live, kde se předvedl v roli legendárního Super Maria i s jeho hláškou: „It is me, Mario.“ Herec dokázal přenést veškerou temnotu z dystopického seriálu The Last of Us i do pohádkového světa Maria. Scénář má jednoduchou podobu upoutávky na vymyšlenou sérii, přičemž Peach převezme roli Mariova nákladu ve stylu Ellie. Objeví se i Yoshi, Toad, Bowser a samozřejmě také Mariův bratr Luigi. Dokonce je ukázána i scéna, kdy je Mario závislý na houbách, po kterých ve hře roste. Zde je jí jen proto, aby se cítil větší, a zastupují roli drogy.

Mashup dvou herních světů, tedy The Last of Us a Maria, je naprosto perfektní a silně zde kontrastuje barevný surrealistický nesmysl Nintenda a brutalita TLoU. Pedro Pascal i do této role ale zapadl jako nikdo, až se dokonce objevují petice, že by měl nahradit Chrise Pratta v obsazení této ikonické role. Bizár, ale povedený, a jen to ukazuje, jak momentálně je skutečně seriál The Last of Us úspěšný. Doufejme, že se všechny streamovací stanice z tohoto úspěchu poučí, a když budou dělat adaptaci, tak udělají skutečně adaptaci.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.