Resident Evil 4 – logiášek remake

Ashley bude moci konečně slézt po žebřících v Resident Evil 4 Remake

8. 2. 2023
 

Leon se to sice stále nenaučil, Ashley ale ano. Bude moci používat žebřík. V nejnovějších záběrech ze hry, které odhalil Game Informer, jde konečně vidět Ashley, jež překonává svůj už osmnáct let trvající strach z výšek a leze po žebříku. Hráči tak v Resident Evil 4 Remake získají více času se soustředit na její bezpečí, protože konečně šplhá sama. Celý tento zázrak můžete vidět na videu v čase 0:50, kde nejen vyšplhá, ale ihned hodí Leonovi šprušle, aby vyšplhal též.

Nebudeme si nic nalhávat, pro všechny fanoušky se jedná o obrovskou úlevu. Do hry tak přibude více nezávislosti na další aktivity, ačkoliv stále bude platit to hlavní, udržet Ashley naživu. Bohužel, ne všechny novinky z přiloženého náhledu se setkávají s pochvalami. Podle nejdrsnějších výpovědí hráčů se hra podobá příšernému vizuálu GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, ale tak hrozné to snad nebude.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.