Na Dark Horse Direct se spouští předobjednávka nových figurek Dragon Age

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Do figurek série Dragon Age přijdou dvě známé tváře. Dark Horse Direct tento týden odhalil Solase a Cassandru. Známý Dark Horse už dlouho spolupracuje se společností Bioware a tyto dva nejnovější přírůstky jsou už součástí čtvrté a páté figurkové série. Dark Horse už také publikoval více než třicet různých příběhů z tohoto fantasy univerza a vydal i tři umělecké knihy.
Samotná série figurek začala s Varricem Tethrasem, po němž později přišla čarodějnice Morrigan, následovaná Iron Bullem. K trpaslíkovi, čarodějce a Qunarijci nyní přibude ještě elfský čaroděj a lidská válečnice. Všechny figurky jsou ale limitované pouze na tisíc kusů, takže pokud přemýšlíte, že byste si je objednali, neváhejte a využijte tuto možnost co nejdříve, ačkoliv cena se vám nejspíše tolik líbit nebude.
V případě obou sošek dohromady se jedná o necelých 300 dolarů (cca 6 800 korun), což znamená minimálně 3 400 korun za jednu, a to ještě bez poštovného. Nevíme také, jestli toto budou jediné sošky, jež rozšíří sérii, nebo jestli vyjdou nějaké další. Případně jestli bude dotisk už stávajících. Nechme se ale překvapit, Dragon Age: Dreadwolf klepe nenápadně na dveře, a kdo ví, třeba se ještě dalších figurek dočkáme.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn