Dragon Age Inquisition

Na Dark Horse Direct se spouští předobjednávka nových figurek Dragon Age

8. 2. 2023
 

Do figurek série Dragon Age přijdou dvě známé tváře. Dark Horse Direct tento týden odhalil Solase a Cassandru. Známý Dark Horse už dlouho spolupracuje se společností Bioware a tyto dva nejnovější přírůstky jsou už součástí čtvrté a páté figurkové série. Dark Horse už také publikoval více než třicet různých příběhů z tohoto fantasy univerza a vydal i tři umělecké knihy.

Samotná série figurek začala s Varricem Tethrasem, po němž později přišla čarodějnice Morrigan, následovaná Iron Bullem. K trpaslíkovi, čarodějce a Qunarijci nyní přibude ještě elfský čaroděj a lidská válečnice. Všechny figurky jsou ale limitované pouze na tisíc kusů, takže pokud přemýšlíte, že byste si je objednali, neváhejte a využijte tuto možnost co nejdříve, ačkoliv cena se vám nejspíše tolik líbit nebude.

V případě obou sošek dohromady se jedná o necelých 300 dolarů (cca 6 800 korun), což znamená minimálně 3 400 korun za jednu, a to ještě bez poštovného. Nevíme také, jestli toto budou jediné sošky, jež rozšíří sérii, nebo jestli vyjdou nějaké další. Případně jestli bude dotisk už stávajících. Nechme se ale překvapit, Dragon Age: Dreadwolf klepe nenápadně na dveře, a kdo ví, třeba se ještě dalších figurek dočkáme.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.