Phasmophobia Nightmare je konečně zde

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Kinetic Games
Poslední měsíc se tvůrci hororové hry Phasmophobia snažili své hráče navnadit na halloweenský update, který nese název Nightmare. Včera, to znamená 25. 10., se konečně fanoušci hry dočkali a update byl do hry přidán. O updatu tvůrci mluvili již v září a na začátku tohoto měsíce prozradili, že ve hře se objeví další dva duchové.
Update Nightmare nakonec s sebou nepřinesl jen dva duchy, ale rovnou čtyři – The Twins, Raiju, Onryo a Obake. Dále do hry přibyla nová mapa jménem „Maple Lodge Campsite“. Tvůrci ji popsali jako středně velkou mapu, na které se nachází několik stanů, jezero a srub. Dále se v Phasmophobii budou objevovat nové typy počasí, a to sníh a mlha.
Poslední velkým přídavkem je nový typ obtížnosti. Tvůrci tuto obtížnost pojmenovali stejně jako update, tudíž Nightmare. Tato obtížnost je hlavně pro ty nejlepší lovce duchů, kteří hledají výzvu a chtějí zažít ten nejvíce možný intenzivní herní zážitek, který může Phasmophobia nabídnout. V této obtížnosti například duchové neodhalí jeden ze tří důkazů, hráči budou mít málo míst ke schování a pilulky na obnovení duševního zdraví nebudou tak účinné.
Update Nightmare je jeden z největších updatů, které byly přidány do hry za docela dlouhou dobu. Poslední zajímavým updatem byl update v srpnu, kdy do hry přišli dva noví duchové – Myling a Goryo.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn