Phasmophobia Nightmare

Phasmophobia Nightmare je konečně zde

26. 10. 2021
Zdroj náhledu: Kinetic Games

Poslední měsíc se tvůrci hororové hry Phasmophobia snažili své hráče navnadit na halloweenský update, který nese název Nightmare. Včera, to znamená 25. 10., se konečně fanoušci hry dočkali a update byl do hry přidán. O updatu tvůrci mluvili již v září a na začátku tohoto měsíce prozradili, že ve hře se objeví další dva duchové.

Update Nightmare nakonec s sebou nepřinesl jen dva duchy, ale rovnou čtyři – The Twins, Raiju, Onryo a Obake. Dále do hry přibyla nová mapa jménem „Maple Lodge Campsite“. Tvůrci ji popsali jako středně velkou mapu, na které se nachází několik stanů, jezero a srub. Dále se v Phasmophobii budou objevovat nové typy počasí, a to sníh a mlha. Poslední velkým přídavkem je nový typ obtížnosti. Tvůrci tuto obtížnost pojmenovali stejně jako update, tudíž Nightmare. Tato obtížnost je hlavně pro ty nejlepší lovce duchů, kteří hledají výzvu a chtějí zažít ten nejvíce možný intenzivní herní zážitek, který může Phasmophobia nabídnout. V této obtížnosti například duchové neodhalí jeden ze tří důkazů, hráči budou mít málo míst ke schování a pilulky na obnovení duševního zdraví nebudou tak účinné.

Update Nightmare je jeden z největších updatů, které byly přidány do hry za docela dlouhou dobu. Poslední zajímavým updatem byl update v srpnu, kdy do hry přišli dva noví duchové – Myling a Goryo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.