MiHoYo - Honkai úvod

MiHoYo oznámili sci-fi RPG s názvem Honkai: Star Rail

12. 10. 2021
Zdroj náhledu: MiHoYo

MiHoYo informuje o uzavřené betaverzi hry Honkai: Star Rail. Jedná se o tahové sci-fi RPG, odehrávající se ve světě Honkai Impact 3rd. Rok 2021 byl pro čínské vývojáře z MiHoYo velký pro obě jeho franšízy. Honkai Impact 3rd navázal na začátku tohoto roku významnou spolupráci s ikonickou anime sérií Neon Genesis Evangelion. Další titul Genshin Impact od svého vydání loni v září dosáhl zase obrovské popularity. MiHoYo nedávno oznámilo, že dalším titulem vývojáře bude nová hra ze světa Honkai s názvem Honkai: Star Rail. V Honkai Impact 3rd se hráč ujímá velení týmu „Valkýr“. Tento tým má za úkol bojovat se zlými stvořeními, která hrozí, že vyhubí celou populaci Země.

Oficiální trailer z pátku 8. 10. 2021 ukazuje hráči postavy a příběh Honkai: Star Rail. Trailer nabízí celou řadu různých prostředí a zdá se, že hra bude obsahovat otevřený průzkum světa. Podobný koncept nabízí i titul Genshin Impact. Na propagačním webu pro Honkai: Star Rail se dozvíte, že titul se bude lišit od ostatních her od MiHoYo. Místo akčního RPG souboje jako má Genshin Impact nebo Honkai Impact 3rd se můžete těšit na tahové souboje. V herním obsazení můžou hráči poznat staré známé tváře jako Himeko a Welta.

Trailer též upozornil na otevřené registrace do probíhajícího betatestování hry, které začalo v pátek. Hráči, kteří by se chtěli dostat do nejnovější vesmírné adventury MiHoYo, musí vyplnit krátký průzkum. V něm na ně čekají otázky ohledně ostatních herních zkušeností s jinými mobilními hrami a dalšími herními zařízeními. V průzkumu jsou tu dotazy na herní tituly jako Genshin Impact, Arknights a Fire Emblem: Heroes.

Honkai: Star Rail je ve vývoji pro mobilní zařízení a PC.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.