epic games logo

Přehled slevových eventů EPIC GAMES pro letošní rok

26. 2. 2021
Zdroj náhledu: epicgames.com

Jelikož jsme Vám v předchozím článku nabídli přehled slevových akcí na Steamu, nebude od věci, když si na paškál vezmeme i konkurenční Epic Games. Nadneseně bychom rivalitu těchto dvou platforem mohli označit za vztah mezi sourozenci – velkého bráchy S a mladšího (trošku hloupějšího) E. 

Mohou se objevit názory, že ve výsledku v obou případech dostaneme to samé a ve stejnou dobu. Nenechme se ale mýlit. Epic Games sice není tak věhlasný, ale s úsilím lehce zaseknutého šneka se pomalu pokouší vysoukat z ulity. Mimo jiné každý měsíc nabízí hráčům jednu či více her zdarma. A v současné době je to jediné místo, kde si lze předobjednat nadcházející Chivalry 2.

Čím nás chce ohromit v tomto roce? A plánuje nějaké velké novinky? 

Opět zdůrazňujeme, že data jsou orientační a mohou se v nich objevit drobné odchylky. Schéma není zcela konečné. Některé události mohou být přidány a jiné naopak zase zrušeny.

EPIC GAMES SPRING SALE 2021 (1.-15.4. 2021)

První slevová akce bude probíhat ve velikonočním čase. Určitě tak můžeme očekávat i spoustu tematicky laděného kontentu do her, které již vlastníme. Co si takhle pořídit třeba Hitmana 3, aby nás (jak se lidově říká) nepokakal beránek?

Zdroj: IO Interactive

EPIC GAMES STORE MEGA SALE 2021 (13.5.-10.6. 2021)

Kdo by nebral téměř měsíc dlouhý herní výprodej? V tomto případě Epic poskytne i všemi oblíbený kupon v hodnotě 10€. Poukázku bude možné uplatnit na hry od 14,99€ a výše. Ostatně, jako tomu bylo doposud. Koluje však šeptanda, že tentokrát by hráči tento benefit mohli obdržet opakovaně.

EPIC GAMES STORE SUMMER SALE 2021 (22.7.-4.8. 2021)

Prázdniny v plném proudu a stupně na teploměru nebezpečně vysoko. Pomůže nám ochlazení v podobě malého zlevnění?

EPIC GAMES STORE HALLOWEEN SALE 2021 (21.10.-4.11. 2021)

World War Z, Werewolf: Apocalypse - Earthblood nebo snad Amnesia: The Dark Descent? I v období vydlabaných dýní si lze vybrat nějakou pořádnou a zhlavně zlevněnou hororovku.

EPIC GAMES STORE BLACK FRIDAY SALE 2021 (25.11.-2.12. 2021)

Klasické slevobraní v rámci Black Friday.

EPIC GAMES STORE + THE GAME AWARDS FLASH SALE 2021 (prosinec 2021)

Přesné datum není stanoveno. Očekává se spuštění v půlce prosince 2021. Období, kdy souboj mezi Steamem začíná vrcholit. I na Epicu lze své oblíbené hry nominovat napříč různými kategoriemi. Je velice pravděpodobné, že vítězné tituly pak spadnou na nejnižší možnou cenu. Pár kaček ušetříte i za produkty, jež nebyly nominovány.

Zdroj: Saber Interactive

EPIC GAMES STORE HOLIDAY SALE 2021 (16.12.2021-6.1.2022)

Reakce Epicu na zákeřné šťouchnutí od Steamu. Zde rozhoduje každý cent. Epic sází na dřívější spuštění akce a těžší kalibr nasazuje i co v případě her zdarma. Nárok na jeden bezplatný titul každý měsíc doplňuje i o tzv. adventní kalendář. Čekání na Ježíška utíká přece jen rychleji, když si každý večer otevřete něco nového ke hraní. Je nutná ta časová specifikace? Pokud ano, nahradila bych to "pátou hodinou" - že je to večer, je tam už zmíněno.. V loňském roce byly  takto zdarma naděleny hry jako The Long Dark, Stranded Deep či Jurassic World Evolution. Rovněž obdržíte již výše zmíněný kupon na 10€.

Zdroj: Hinterland Studio

Přesné časy spuštění nejsou známy. Opět však připomínáme posun zapříčiněný časovými pásmy. V Evropě se události obvykle spouští v brzkých večerních hodinách. 


Článek pro Gaming Professors napsala Jana Hykešová

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.