Steam – pozadí

Přehled Steam slevových eventů pro letošní rok

24. 2. 2021
Zdroj náhledu: Steam

Doba je zlá a peníze nerostou na stromech. COVID připravil spoustu lidí o zaměstnání nebo je uvěznil doma, a tak mnoho z nás má hluboko do kapsy. Herní průmysl však nezahálí a chrlí stále nové a nové tituly. Přiznejme si to, my prostě chceme hrát a je jedno, jestli jen tak pro zábavu, nebo abychom si zkrátili pobyt v karanténě. Pokud teda zvažuješ prodej ledviny či jiného orgánu na černém trhu jen kvůli nové Zombie Army 4, která se před pár dny konečně objevila i na Steamu – zadrž!

V kraťoučkém článku ti přinášíme termíny velkých Steam slev očekávaných právě na této platformě. Předem upozorňujeme, že v datech se mohou vyskytnout drobné odchylky a Steam eventy mohou přibývat nebo být zcela zrušeny. Ručíme však za to, že tento rozpis ocení i ti z nás, kterým rodiče kvůli průšvihu nedali kapesné.

Již máme za sebou:

GAME FESTIVAL: FEBRUARY 2021       3.–9. 2.  2021

LUNAR NEW YEAR SALE 2021              11.–15.  2.  2021

STEAM GOLDEN WEEK SALE 2021 (30. 4.–6. 5. 2021)

Tato slevová akce vzdává hold japonským vývojářům her. Celé Japonsko čeká několik svátečních dnů a my se můžeme těšit na zlevněné tituly od studií, jako jsou Capcom (série Resident Evil), Bandai Namco (série Tekken), Square Enix (Final Hearts) a další.

Zdroj: BANDAI NAMCO

STEAM SPRING CLEANING EVENT 2021 (20.–27. 5. 2021)

Typický jarní úklid se nemusí týkat pouze domácnosti, pořádek by měl být i ve hrách. Pokud tedy víš o několika rozehraných titulech, buď je pošli do věčných lovišť, nebo je konečně dohraj. Novou várku zábavy si můžeš pořídit ihned a výhodněji.

STEAM SUMMER OF PRIDE SALE 2021 (8.–24. 6. 2021)

Duhová akce hlásající, že herní komunita patří všem bez rozdílu pohlaví či orientace. Celkem dobrá záminka zahrát si Tell Me Why nebo Dream Daddy: A Dad Dating Simulator.

STEAM SUMMER SALE 2021 (24. 6.–8. 7. 2021)

Prázdniny a dovolená nejsou jenom o válení se na pláži. Jsou i dny, kdy prší, a právě kvůli nim je dobré si pořídit pár nových gamesek. Steam navíc slibuje pro všechny „sběrače“ notnou dávku samolepek, animací do chatu a dalších podobných legrácek

STEAM HALLOWEEN SALE 2021(28. 10.–1. 11. 2021)

Bu,bu,bu! Není lepšího času pro zahrání si nějaké parádní hororovky. Pokud zvažuješ jakou, mrkni se na našem webu do recenzí, kde jsme zhodnotili nejednu strašidelnou záležitost. Minulý rok platforma hráčům mimo slev nabídla i rámečky a děsuplná pozadí na profil.

STEAM AUTUMN SALE 2021 (24. 11.–30. 11. 2021)

Zdroj: Supermassive Games

Sychravý podzim je ideální čas pro hraní. Akce se dá považovat za prodloužený Black Friday, který je právě v tento čas aktuální.

STEAM WINTER SALE 2021 (21. 12.–4. 1. 2022)

Přemýšlíte, jak a čím obdarovat své blízké? Sami nesnášíte měkké dárky? Darujte hru a tím pádem i zážitek! A dárek od sebe pro sebe potěší vždycky. Jedná se o akci, kdy slevy jdou opravdu až na dřeň. V závěsu s tím jde možnost opět získat nějaké dekorativní zpestření profilu, popř. chatu. 

V tomto období mimo jiné platforma spouští nominace na Steam Awards pro daný rok.

Zdroj: CD Project Red

Nezapomínejte, že orientační čas spuštění události je díky našemu evropskému pásmu posunut. Události obvykle začínají okolo sedmé hodiny večerní, ale nemusí to být pravidlem. 


Článek pro Gaming Professors napsala Jana Hykešová.

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.