Noční město

Přepracování původní mapy v American Truck Simulatoru

28. 12. 2020
 

Vývojáři českého herního studia SCS Software začali přepracovávat své původní mapy ve hře American Truck Simulator z roku 2016. 

Stejně tak jako v případě Německa v Euro Truck Simulatoru 2 dostane první mapa textury z nejnovějších DLC, lepší nasvícení a bude pravděpodobně detailnější.

Zdroj: SCS Software

V první vlně dostane nový kabátek severní Kalifornie. Na detaily a datum vydání si však budeme muset ještě chvíli počkat, stane se tak pravděpodobně v některých dalších verzích, 1.40 nebo 1.41. Kalifornie obsahuje celkem 22 měst a spolu s Nevadou se jedná o první státy, které ve hře byly. Později se nejspíše dočkáme přepracováni zbytku Kalifornie a možná i státu Nevada.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.