Příběh hry The Invincible bude mít více konců

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Starward Industries
V říjnu tohoto roku jsme vás již jednou informovali o příběhové sci-fi hře, která nese název The Invincible. Nicméně pro ty, co si již nevzpomínají zde je krátké shrnutí. The Invincible je podle klasického sci-fi románu od známého polského spisovatele, filozofa a lékaře Stanislawa Lema. Jeho kniha, která nese stejný název jako očekáváný titul byla vydána již v roce 1964.
Titul The Invincible byl poprvé odhalen v záři roku 2020, jako první projekt vývojářského studia Starward Industries. Minulý měsíc vývojáři zveřejnili také první trailer společně s rokem vydání 2022. Nicméně včera bylo uveřejněno video, které nám napoví zase trochu více o očekávaném titulu.
Nové video odhalilo, že nadcházející sci-fi hra bude mít více zakončení. „Naším cílem s The Invincible je vyprávět filmový, nelineární příběh, kde volby a rozhodnutí, která učiníte budou mít vliv na to, jak se příběh vyvine. Vytváříme plynulý zážitek s více možnosti příběhu a více konci.“ Takhle zní slova Michala Napora, člena vývojářského studia Starward Industries.
A posledním odhalením je jméno hlavní postavy. Z prvního traileru nám tak nějak mohlo být jasné, že hlavní postavou bude žena. Nicméně její jméno jsme se dozvěděli, až díky novému videu. Jméno ústřední postavy tedy bude Yasna.

Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej dát do seznamu přáni na platformě Steam.

Zdroj: techraptor.net

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn