prince-of-persia-nahled

Prince of Persia: The Sands of Time dostane oficiální remake

31. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Bude to už skoro 20 let od vydání původního Prince of Persia: The Sands of Time, na jehož remaku studio Ubisoft údajně stále aktivně pracuje. Před nějakou dobou to s projektem předělání starého Prince vypadalo všelijak, ale podle jednoho z posledních prohlášení na oficiálním twitterovém účtu Prince of Persia to vypadá, že rozhodně ještě nebyl odložen k ledu.

V roce 2020 se o remaku začalo mluvit a čekalo se, kdy Ubisoft přijde s oficiálním oznámením. To pak bylo ale několikrát odloženo, až celý remake Prince of Persia: The Sands of Time tak nějak zdánlivě vyšuměl. Nyní nás ale vývojáři ujišťují, že jeho vývoj stále probíhá. Inspirací a motivací k práci na projektu je pro vývojáře zpětná vazba od hráčů. Podle finančních zpráv studia Ubisoft to vypadá, že bychom se remaku mohli dočkat nejdřív na přelomu 2022–23. Jsme zvědaví a už teď se těšíme na další průběžné informace, o kterých se vývojáři ve svém prohlášení mimo jiné také zmínili. Tak snad se remaku Prince of Persia: The Sands of Time dočkáme v brzké době a nedostaneme místo něj další odložení.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.