Prince of Persia: The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown ukazuje průzkum a boj

18. 12. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Je tomu už skoro 20 let, kdy jsem naposledy mohl hrát novou hru Prince of Persia. Ano, počítám Prince of Persia: Warrior Within jako poslední titul, který jsem hrál. Nejnovější Prince of Persia: The Lost Crown má zatím plánované vydání na 18. ledna 2024, a tak je načase, aby tvůrci začali pořádně hypovat všechny hráče. Tou nejnovější ukázkou je pětiminutové video.

Vítejte ve světě Mount Qaf, kde budete muset zapojit mozek, abyste porazili všechny nepřátele, kteří se na vás chystají. V hlavních rolích se opět představuje Sargon, Princ z Persie, člen Klanu nesmrtelných, frajer, co umí úplně všechny triky jako každý asasín (ano, musel jsem). V nejnovější ukázce vidíme, jak dynamický bude soubojový systém, neboť kromě luku a meče bude ve hře i teleportace a další speciální schopnosti.

Osobně momentálně 2D a 2.5D hry naprosto miluji a jsem jimi pohlcen, nemůžu se tak tohoto počinu dočkat. Navíc to vypadá, že se Ubisoft rozhodl poučit ze všech svých nedostatků a bude servírovat titul, jímž se skutečně zavděčí úplně všem hráčům. Nechci říkat hop, než skočím, ale tohle si chci zahrát snad nejvíc ze všech her, které mi má rok 2024 přinést, kromě Dragon Age: Dreadwolf. A mezitím prozraďte, jak to máte vy?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.