Techland pracuje na nové hře v otevřeném světě

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Techland
Techland je společností, která je známá především díky svým ambiciózním hrám zasazených do postapokalyptické vlny zombie nákazy. Nyní však oznámila práci na zcela nové hře. Bohužel nám nebyly prozrazeny jakékoliv náznaky z hlediska příběhu, zasazení ani samotného názvu. Víme jen to, že půjde o triple-A záležitost ve velkém otevřeném světě a sami autoři ji prozatím popisují jako „fantasy epos“. Jediným vodítkem nám je první a prozatím jediný zveřejněný koncept, na němž můžeme vidět postavu hledící přes vodopády na starověké ruiny podobné aztécké architektuře v prostředí snad deštného pralesa. V tomto okamžiku můžeme pouze hádat, co přesně si pro nás vývojáři chystají.

Zdroj: Techland

Daleko zajímavější je ovšem fakt, že si Techland na tento projekt najal skutečně mnoho špičkových vývojářů. Ruku k dílu by měl jako hlavní animátor podat zkušený Kevin Quaid, který několik let strávil v Guerrilla Games, kde pracoval na Horizon Zero Dawn. Hlavním designérem je David McClure, jenž pracoval na Deathloopu, a o příběh se starají Karolina Stachyra a Arkadiusz Borowik… oba pracovali na druhém a třetím díle Zaklínače. Techland samozřejmě i nadále najímá další pracovníky. Desítky volných pracovních pozic, od animátorů přes designéry až po marketing, jsou důkazem toho, že půjde o dosud největší projekt.

„Naší ambicí je představit zcela nové IP, které se výrazně liší od toho, co jsme dělali posledních několik let. Chceme vytvořit úplně novou generaci. Ačkoli nyní nemůžeme o tomto projektu sdílet více podrobností, všichni do něj skutečně investujeme a těšíme se, až jej ve správný čas ukážeme hráčům,“ říká generální ředitel Techlandu, Paweł Marchewka.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn