Project Relic – Kamel

Project Relic se připomíná novou ukázkou

20. 4. 2022
Zdroj náhledu: Project Cloud Games

Malé nezávislé studio Project Cloud Games, jehož členy byste spočítali na prstech svých obou rukou, usilovně pracuje na své soulslike multiplayerovce, která se světu předvedla v polovině minulého roku. Dlouho jsme nedostávali žádné zprávy, jak vývoj pokračuje, až do této doby. Project Relic připomíná svou existenci skrze ukázku souboje se silným monstrem (možná s bossem), na kterém se snaží prezentovat bojové mechaniky. I když nám toho autoři neprozradili mnoho, už nyní víme, že se můžeme těšit na drsné souboje, spoustu úhybů, epickou hudbu v pozadí a další ponurý svět plný nejrůznějších nepřátel.

Pro každý další soulslike titul je nyní náročné překonat nynějšího krále žánru, Elden Ring, který nastavil laťku opravdu vysoko. Uvidíme, jak se Project Relic povede. Dočkat se ho máme začátkem příštího roku na PC, PlayStation a Xbox. Více toho bohužel zatím nevíme.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.