The Last of Us

První trailer na The Last of Us chytil za srdce

7. 12. 2022
Zdroj náhledu: HBO

Když už jsem si během poklidného víkendu napekl deset kilo cukroví, nečekal jsem, že za takovou tvrdou práci dostanu natolik sladkou odměnu v podobě prvního pořádného traileru na seriál The Last of Us. Video z adaptace stejnojmenného herního titulu od studia Naughty Dog a PlayStationu v pouhých dvou minutách ukázalo, na čem všem bude seriál postaven: strach, naděje, napětí, zombíci a budování vztahu mezi hlavními postavami.

Ty ztvární Pedro Pascal (jako Joel) a Bella Ramsey (jako Ellie). Původně má Joel Ellie pašovat jako balík z karanténní zóny. Nakonec spolu ale tito dva skončí a zažívají velice složité situace, ze kterých občas není snad ani úniku. HBO, které seriál připravuje, vsadilo na tvůrce oceňovaného Černobylu Craiga Mazina a už z traileru jde vidět, že mu toto téma velice sedne. On sám však přiznal, že nepůjde o plnohodnotnou herní adaptaci. Premiéru bude mít seriál The Last of Us už 16. 1. 2023 a bude obsahovat hned devět epizod, včetně českého dabingu. Zkoukněte trailer a připravte se, protože tento seriál bude emocionální jízda, stejně jako naše vánoční soutěž – pokud vám unikla, ihned se podívejte, jaké skvělé ceny tento týden můžete vyhrát.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.