Redfall – úvodka

První Xbox Showcase roku 2023 ukáže Redfall či novou Forzu Motorsport

12. 1. 2023
Zdroj náhledu: Arkane Austin

První Xbox prezentace letošního roku s názvem Developer_Direct přijde 25. ledna. Měli bychom se dočkat nových informací o Redfall či Forza Motorsport.

Koncem tohoto měsíce, přesněji 25. ledna, se dočkáme první konference Xbox Showcase, která bude primárně zaměřena na nové informace o některých nadcházejících hrách. Středem pozornosti by se měl stát Redfall od studia Arkane Austria, který podle všeho ukáže nové záběry přímo z hraní. Očekávají se také informace a některé detaily z připravované Forzy Motorsport, na níž pracuje Turn 10 Studios. Kromě zmíněných dvou se můžeme těšit i na Minecraft Legends a také na informace o nové aktualizaci pro MMORPG The Elder Scrolls Online. Některé hry nám ovšem v nabídce chybí, jako je například očekávaná vesmírná hra Starfield. Bethesda však údajně o tomto titulu připravuje s Microsoftem samostatnou konferenci.

Tiskovou konferenci můžete živě sledovat na oficiálních kanálech Microsoftu na Twitchi a YouTube 25. ledna ve 21:00 našeho času.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.