Několik původních vývojářů závodní hry Forza Horizon 5 pracuje na vlastním AAA titulu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Několik vývojářů, kteří se podíleli na vývoji závodní hry Forza Horizon 5, opustilo Playground Games a založilo vlastní studio, v němž pracují na velké hře s otevřeným světem. Nově založené studio Maverick Games pod vedením kreativního ředitele Forza Horizon 5 Mikea Browna chce být studiem, které si hráči zamilují.

„Naším cílem je, aby Maverick Games bylo studio, které si hráči zamilují. Již nyní pracujeme na velkém prémiovém titulu s otevřeným světem a pro vývojáře budujeme nový domov, v němž bude každý sám sebou a odhodlán podávat své nejlepší výsledky,“ říká Mike Brown.

Spolu s ním opustilo Playground Games i několik dalších vývojářů, včetně producenta Toma Butchera či technického ředitele Matta Cravena. K Maverick Games se rovněž přidala bývalá designová ředitelka Electronic Arts Elly Marshall nebo bývalý šéf Sumo Digital Harinder Sangha. Na novou hru jsme zvědaví a novému studiu Maverick Games rozhodně fandíme. Na výsledek a oficiální oznámení si ale nejspíš ještě nějakou dobu počkáme.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn