Jin Sakai jako Aloy - úvodka

Jin Sakai jako Aloy v novém updatu Ghost of Tsushima Director's Cut

10. 2. 2022
Zdroj náhledu: Sucker Punch

Ghost of Tsushima Director's Cut od vývojářů Sucker Punch Productions, vydáno společností Sony Interactive Entertainment, je tu již nějaký pátek. Nyní je venku nová aktualizace 2.15, která přidává crossoverový obsah na oslavu nadcházejícího vydání další exkluzivity od PlayStationu, Horizon Forbidden West. Patch tedy přidává oblečení a luk tematické Aloy pro hlavní postavu Ghost of Tsushima, Jina Sakaie. Ne, nejedná se o vtip, a vypadá to i dost dobře. Hráči mohou tyto předměty získat, pokud vyřeší hádanku na místě s názvem Forbidden Shrine na severu ostrova Iki.

Tato aktualizace přidává také novou úroveň obtížnosti, tzv. Platinum neboli režim přežití pro multiplayer. Jedná se o dost náročnou variantu, ale nabízí lepší odměny pro hráče. Kromě tohoto bylo na kartu Sociální sítě v menu pozastavení přidáno tlačítko blokovat, to vám umožní vyhnout se nepříjemným spoluhráčům. Ještě byl opraven problém, který způsoboval krátké zadrhávání hry. Jde vidět, že vývojářské studio Sucker Punch tuhle herní pecku stále opečovává a nadále bude, jelikož slibují následující aktualizaci ještě v březnu, která přinese další opravy pro multiplayer. Co se týče novinky Horizon Forbidden West od vývojářů Guerilla Games, ta je hned za rohem a oficiálně vychází 18. února.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.