Nioh 2 - PS Plus listopad 2022

PS Plus listopad 2022 nabídne pokračování Nioh a další dvě hry

26. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc listopad roku 2022. Také tentokrát se dočkáte tří zajímavých titulů, které si můžete přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

Zdroj: Playstation

Nioh 2 (PS5 a PS4)

Prvním titulem v PS Plus listopad 2022 je druhý díl série Nioh, který patří do totožné kategorie RPG, jako je Dark Souls, Bloodborne nebo Elden Ring. Druhý díl je zasazen do Japonska, dlouho před událostmi z prvního Nioh. Kromě odlišného příběhu nabízí Nioh i vylepšenou hratelnost a vizuální stránku.

Nioh 2 bude v PS Plus listopad 2022 dostupný od 1. listopadu do 5. prosince.

Lego Harry Potter Collection (PS4)

Druhá hra nás zavede do světa Harryho Pottera, konkrétně do jeho kostičkované lego odnože. Lego Harry Potter Collection nabízí remasterované verze her Lego Harry Potter: Years 1–4 a Lego Harry Potter 5–7. Tato remasterovaná edice her obsahuje vylepšenou grafiku, osvětlení scén a vizuální efekty.

Lego Harry Potter Collection bude rovněž k dispozici od 1. listopadu do 5. prosince.

Heavenly Bodies (PS5 a PS4)

Třetím produktem v PS Plus listopad 2022 je Heavenly Bodies. Jedná se o fyzikální logickou hru, v níž ovládáte svého kosmonauta ve stavu beztíže. Na palubě vesmírné stanice se buď sám, nebo v kooperaci s dalšími hráči vrhnete do nezapomenutelného dobrodružství inspirovaného různými událostmi napříč historií.

Heavenly Bodies bude také dostupné od 1. listopadu do 5. prosince.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.