Redfall

Redfall a Starfield se odkládají na rok 2023

15. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud jste přemýšleli, že si už tuto zimu zahrajete Starfield, byli jste na omylu. Z nejnovějšího tweetu od Bethesda Games se můžeme dozvěděl, že blížící se open-world hra spolu s FPS Redfall je odložena na rok 2023: „Rozhodli jsme se odložit vydání Redfall a Starfield na první polovinu roku 2023. Týmy v Arkane Austin (Redfall) a Bethesda Game Studios (Starfield) mají velké ambice pro obě hry a my chceme zajistit, abyste obdrželi jejich nejlepší a nejdokonalejší verze.“

Vzhledem k tomuto odložení tak zůstává naděje, že na E3 alespoň uvidíme nějaké bližší ukázky z obou her. Na jednu stranu je velká škoda, že se vydání titulů odkládá, na stranu druhou nám tvůrci nejspíš chtějí připravit pořádný herní zážitek.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.