Redfall – úvodka

Redfall se předvedl v dlouhém videu

26. 1. 2023
Zdroj náhledu: Arkane Austin

Včerejší Xbox Developer Direct skončil 11timinutovou ukázkou hry Redfall od společnosti Arkane. Kromě podrobností o tom, jak hráči osvobodí město Redfall od jeho upířích věznitelů, se tým podělil také o datum vydání, a to je stanoveno na 2. května. Ve videu je ukázáno osvobozování táborů, souboje s upířími božstvy a mnoho dalšího.

Viděli jsme také trochu více specializovaných schopností a vylepšení hrdinů, jako je například deštník Layly s bonusem, který mu umožňuje pohlcovat a střílet příchozí kulky. Hra Redfall bude k dispozici na konzolích Xbox Series X/S a PC a při uvedení na trh bude k dispozici v rámci služby Game Pass.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.