Resident Evil – logiáš

Remake pro Resident Evil 4 by mohl být brzy odhalen

27. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Resident Evil 4 s neohroženým hrdinou Leonem S. Kennedym by se mohl vrátit v modernějším kabátku. Zvěsti o možném remaku titulu Resident Evil 4 kolují internetem už delší dobu. I přes mírný odklon od akčnějších prvků, opuštění pevných úhlů kamery a zběsilejšího ovládání je verze z roku 2004 považována za nejlepší hru série Resident Evil, jaká kdy byla vytvořena, a proto není divu, že si fanoušci přejí, aby se objevila i na současné generaci. Společnost Capcom o remaku stále mlčí, ale předpokládá se, že by se mohl brzy objevit.

Zdroj: Capcom

Ve videu nahraném na kanále na YouTube pojmenovaném jako Residence of Evil je zmíněna možnost oznámení brzkého remaku Resident Evil 4. Moderátor pořadu uvádí, že podle nejmenovaných zdrojů by k odhalení mohlo dojít ještě letos, možná na festivalu Summer Games Fest, který se koná příští měsíc.

Dále se uvádí, že předpokládané datum vydání nového remaku je rok 2023. Je však třeba podotknout, že žádný z těchto údajů nebyl potvrzen Capcomem. Kromě toho moderátor také uvádí, že by mohlo být oznámeno DLC pro momentálně poslední díl Village, což je další věc, na kterou fanoušci už nějakou dobu čekají.

S remakem třetího dílu Resident Evil, který se údajně brzy objeví na PS5, se zdá, že tato hororová série získává na popularitě, zejména v hororové komunitě. Hra je součástí jedné z největších sérií v žánru a od prvního dne zaznamenává trvalý úspěch.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.