Remnant from the Ashesh intro

Remnant From the Ashes upgrade na PS5 zdarma

8. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Remnant: From the Ashes je akční střílečka z pohledu třetí osoby, která byla vyvinuta studiem Gunfire Games a byla vydána společností Perfect World Entertainment. Tato oblíbená hra z roku 2019, která spadá do žánru titulů podobných Dark Souls, dostane bezplatnou aktualizaci. Tato aktualizace upgraduje rozlišení a snímkovou frekvenci na nejnovějších konzolích. 

Zdroj: igdb.com

13. květen potěší majitele konzolí

Aktualizace titulu, která přichází 13. května, znamená, že majitelé PlayStation 5 a Xbox Series X mohou hrát tuto hru v rozlišení 4K a 30 snímků za sekundu nebo rozlišení 1080p a 60 snímků za sekundu. Majitelé her Xbox Series S dostanou pouze možnost 1080p / 60 fps.

Také 13. května bude hra k dispozici na Xbox Game Pass pro PC (stejně jako aplikace Xbox a Microsoft Store pro Windows 10). Tyto verze hry pro PC mají podporu cross-play s hráči na Xbox One a Xbox Series X.

Remnant: From the Ashes byla jednou z nejlépe hodnocených her roku 2019. Hra získala dvě rozšíření DLC v dubnu a srpnu 2020. V březnu tohoto roku byla pak nabídnuta předplatitelům PlayStation Plus jako jeden z titulů Instant Game Collection toho měsíce.

Zdroj: polygon.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.