Robocop Rogue City intro2

Robocop: Rogue City se znovu odkládá

28. 8. 2023
 

iků, fíků a odkladů. Ve mně už převládá i pocit, že by herní studia neměla oznamovat termíny her, protože je nedodržují. Letošní podzim bude hrami vcelku napěchován, a tak někteří vývojáři mění své plány. Studio Teyon očividně nebude výjimkou, a ačkoliv ještě neoznámilo, že titul Robocop: Rogue City bude mít zpoždění, známý insider Shinobi602 už to na svém X bere jako hotovou věc.

Sice ještě nepřišel oficiální komentář ani řádná informace, ale momentálně mlčí i vydavatelství Nacon, což asi nikoho nepřekvapí. Je nutné také zmínit, že se jedná už o druhé posunutí termínu vydání. Původní termín byl totiž červen. Následně přišlo posunutí na září a nejnovější termín je 2. listopadu 2023. Robocop: Rogue City vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series. Uvidíme, jestli nový termín bude dodržen a především zda má Shinobi602 vůbec pravdu, ale vzhledem k době si nemyslím, že ne.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.