Rozšíření Cyberpunk 2077 až v roce 2023

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Plány CD Projektu po vydání Cyberpunku 2077 byly vážně narušeny poté, co byla hra doručena v nečekaně katastrofálním stavu a studio se muselo soustředit spíše na opravy než na rozšíření samotné hry. Studio od svého plánováno na rozšíření Cyberpunku neupustilo, ale fanoušci si budou muset ještě chvíli počkat.

Studio před rokem uvedlo, že plánované rozšíření pro Cyberpunk 2077 je stále ve vývoji, ale od té doby se zaměřilo na opravy: aktualizace 1.5, která vyšla v únoru, změnila téměř celou hru a obsahovala dlouho očekávanou aktualizaci pro konzole nové generace PlayStation 5 a Xbox X, přičemž další aktualizace byla vydána v březnu. Vzhledem k nutnosti pracovat na základní hře se vývoj nového obsahu zpomalil, ale stále se na něm pracuje.

„Cyberpunku jsme plně oddáni a hodláme ho dále rozvíjet,“ řekl Adam Kicinski, generální ředitel společnosti CD Projektu.
„Nedávno jsme vydali novou sadu vylepšení pro Cyberpunk 2077 a momentálně připravujeme další aktualizaci 1.6, která vyjde v následujících měsících. Poté bude podpora Cyberpunku pokračovat, ale postupně se zaměříme na nové zajímavé projekty ze sérií Cyberpunk a Zaklínač. V současné době většina našeho týmu pracuje na rozšíření pro Cyberpunk 2077, jehož vydání je naplánováno na rok 2023.“

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn