ETS 2 Heart of Russia - západ slunce

SCS Software oznámilo expanzi ETS 2: Heart of Russia

7. 3. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Ačkoliv stále čekáme na rozšíření Iberia, které má vyjít letos v dubnu, vývojáři z SCS Software neusnuli na vavřínech a oznámili další DLC do svých evropských kamionů. Tentokrát se vydáme zpět do Ruska v rozšíření ETS 2: Heart of Russia.

Zdroj: SCS Software

Okrajovou částí Ruska jsme mohli projíždět už před dvěma lety v expanzi Beyond the Baltic Sea, která zahrnovala také Litvu, Lotyšsko, Estonsko a Finsko. Nové rozšíření, jak název napovídá, nás zavede dále na východ. Těšit se můžeme na hlavní město Moskvu, řeku Volhu a samozřejmě ruskou přírodu. Vývojáři však upozorňují, že kvůli velké rozloze země rozšíření ETS 2: Heart of Russia nezahrne celé Rusko najednou, dokonce ani jeho evropskou část. Jejich primárním cílem je dostat se k řece Oka. Přesto by se mělo jednat o dosud největší expanzi, na které kdy SCS Software pracovalo i v porovnání s nadcházející Iberií.

Zdroj: SCS Software

Studio oznámilo expanzi Heart of Russia později, než je obvyklé. Důvodem byly samozřejmě práce na nadcházející Iberii, která vyjde příští měsíc. Vývojáři také prosí fanoušky o trpělivost, práce na Heart of Russia jsou totiž teprve v rané fázi. Už nyní se však můžeme podívat na pár obrázků přímo ze hry. Rozšíření si také můžete přidat do svého seznamu přání na Steamu

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.