Stát Texas oznámen do hry American Truck Simulator

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
České studio SCS Software nepřestává hráče překvapovat. Není to tak dlouho, co jsme se dočkali oznámení expanze Heart of Russia do hry Euro Truck Simulator 2. V pátek však přišlo další překvapení. Studio oznámilo nové DLC i do své druhé kamionové hry, American Truck Simulator. V dalším rozšíření zavítáme do druhého největšího státu v USA, do Texasu.
ATS Texas

Zdroj: SCS Software

Není snad nikoho, kdo by neznal ta nejznámější města, jako je Dallas, Houston nebo Austin. Kromě známých destinací se Texas může pochlubit také svou rozmanitou přírodou. Nabízí přibližně 1 500 potůčků a 15 velkých řek, přičemž tou největší je Rio Grande, která také odděluje hranice s Mexikem. Texas je druhým největším státem v USA co do počtu obyvatel, tak i rozlohou, a patří mezi státy s nejlepší ekonomikou a největší průmyslovou výrobou.

Zdroj: SCS Software

Stejně jako v případě Heart of Russia prosí vývojáři hráče o trpělivost. Vývoj ATS Texas je v rané fázi a studio nezaručuje ani vydání v tomto roce, jelikož se bude jednat o opravdu velký přírůstek do hry. Před ATS Texas nás čeká ještě vydání státu Wyoming, který je ve vývoji o mnoho déle než nově oznámený Texas. Oznámené rozšíření si také můžete přidat do svého seznamu přání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn