ATS Texas - sopka

Stát Texas oznámen do hry American Truck Simulator

15. 3. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

České studio SCS Software nepřestává hráče překvapovat. Není to tak dlouho, co jsme se dočkali oznámení expanze Heart of Russia do hry Euro Truck Simulator 2. V pátek však přišlo další překvapení. Studio oznámilo nové DLC i do své druhé kamionové hry, American Truck Simulator. V dalším rozšíření zavítáme do druhého největšího státu v USA, do Texasu.

Zdroj: SCS Software

Není snad nikoho, kdo by neznal ta nejznámější města, jako je Dallas, Houston nebo Austin. Kromě známých destinací se Texas může pochlubit také svou rozmanitou přírodou. Nabízí přibližně 1 500 potůčků a 15 velkých řek, přičemž tou největší je Rio Grande, která také odděluje hranice s Mexikem. Texas je druhým největším státem v USA co do počtu obyvatel, tak i rozlohou, a patří mezi státy s nejlepší ekonomikou a největší průmyslovou výrobou.

Zdroj: SCS Software

Stejně jako v případě Heart of Russia prosí vývojáři hráče o trpělivost. Vývoj ATS Texas je v rané fázi a studio nezaručuje ani vydání v tomto roce, jelikož se bude jednat o opravdu velký přírůstek do hry. Před ATS Texas nás čeká ještě vydání státu Wyoming, který je ve vývoji o mnoho déle než nově oznámený Texas. Oznámené rozšíření si také můžete přidat do svého seznamu přání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.