Stát Texas oznámen do hry American Truck Simulator

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: SCS Software
České studio SCS Software nepřestává hráče překvapovat. Není to tak dlouho, co jsme se dočkali oznámení expanze Heart of Russia do hry Euro Truck Simulator 2. V pátek však přišlo další překvapení. Studio oznámilo nové DLC i do své druhé kamionové hry, American Truck Simulator. V dalším rozšíření zavítáme do druhého největšího státu v USA, do Texasu.
ATS Texas

Zdroj: SCS Software

Není snad nikoho, kdo by neznal ta nejznámější města, jako je Dallas, Houston nebo Austin. Kromě známých destinací se Texas může pochlubit také svou rozmanitou přírodou. Nabízí přibližně 1 500 potůčků a 15 velkých řek, přičemž tou největší je Rio Grande, která také odděluje hranice s Mexikem. Texas je druhým největším státem v USA co do počtu obyvatel, tak i rozlohou, a patří mezi státy s nejlepší ekonomikou a největší průmyslovou výrobou.

Zdroj: SCS Software

Stejně jako v případě Heart of Russia prosí vývojáři hráče o trpělivost. Vývoj ATS Texas je v rané fázi a studio nezaručuje ani vydání v tomto roce, jelikož se bude jednat o opravdu velký přírůstek do hry. Před ATS Texas nás čeká ještě vydání státu Wyoming, který je ve vývoji o mnoho déle než nově oznámený Texas. Oznámené rozšíření si také můžete přidat do svého seznamu přání.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn