Burning Shores

Rozšíření k druhému Horizonu vychází již za pár dní, podívejte se na poslední trailer

17. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Hra Horizon Forbidden West se tento týden dočká velkého příběhového rozšíření Burning Shores a finální trailer hry připravuje půdu pro nebezpečný výlet Aloy do pozůstatků Hollywoodu.

Příběh Burning Shores, který byl poprvé odhalen během předávání cen Game Awards 2022, se odehrává po událostech hry Forbidden West, když se Aloy vydává do ruin Los Angeles. Z nezkrotné oblasti se stalo seismicky nestabilní sopečné souostroví, kde na Aloy, k níž se nyní připojila nová tajemná společnice, čeká nová hrozba a dosud neviděné stroje.

Rozšíření Burning Shores je k dispozici pouze pro PlayStation 5 a stojí 529 korun. Hráči musí mít dokončenou celou hlavní kampaň, aby se mohli do rozšíření pustit. Jakmile tak učiní, Aloy obdrží na svém zařízení Focus hovor, který DLC odstartuje.

Horizon Forbidden West: Burning Shores vychází 19. dubna. Recenzi na základní hru si můžete připomenout tady.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.