ETS2 1.46 - Arganda

SCS Software odhaluje první detaily o aktualizaci 1.46 do ETS2 a ATS

18. 9. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Po nedávno vydaném updatu 1.45 pro české hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a American Truck Simulator (ATS) přicházejí první informace o aktualizaci následující. Ta by pod označením 1.46 měla přinést novinky do rozšíření Iberia a Montana. O co se bude jednat?

Euro Truck Simulator 2

Zdroj: SCS Software

V případě hry Euro Truck Simulator 2 vývojáři lákají na oblast Arganda del Rey ve Španělsku, spadající pod madridskou správu. Tato část nebyla dosud hráčům dostupná, což by se s příchodem aktualizace 1.46 mělo změnit. V této oblasti kromě sídliště nalezneme i firmu Construcciones Elcano, která se specializuje na servis těžké techniky. Abyste mohli oblast Arganda del Rey navštívit, bude k dispozici i nový sjezd z dálnice, který vám tuto část zpřístupní.

Nová oblast je však jen malou hrstkou změn, které bude aktualizace 1.46 obsahovat. Další novinky vývojáři zveřejní již brzy. Pro více informací můžete navštívit oficiální stránky studia.

American Truck Simulator

Zdroj: SCS Software

Jedna z novinek v aktualizaci 1.46 pro American Truck Simulator potěší majitele rozšíření Montana. Do nejnovějšího DLC bude přidána nová část Yellowstonského národního parku, včetně vesnice West Yellowstone. Do této vesničky povede silnice US-20, která bude rovněž do Montany přidána.

Stejně jako v případě hry Euro Truck Simulator 2 je toto pouze hrstka novinek, které bude aktualizace 1.46 obsahovat. Více informací naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.