První díl Overwatch zná datum svého konce

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Společnost Blizzard Entertainment potvrdila magazínu Eurogamer datum, kdy si hráči budou moci naposled zahrát první díl multiplayerové střílečky Overwatch. Ukončení přijde již za necelý měsíc.

K ukončení a vypnutí serverů dojde přibližně dvacet sedm hodin před spuštěním Overwatch 2. Poslední den, kdy si budete moci první Overwatch zahrát, tak připadá na neděli 2. října letošního roku. Servery se opět obnoví 4. října, kdy vyjde druhý díl této střílečky pro více hráčů. Pokud tedy patříte mezi každodenní hráče, budete si muset na tuto dobu najít adekvátní náhradu, nebo okno využít k preloadu, který bude před oficiálním vydáním k dispozici.
Z dostupných informací je zjevné, že Overwatch 2 bude v některých ohledech zcela odlišný od svého předchůdce. Bude tedy zajímavé sledovat, jak celkově hráči pokračování přijmou. Je nicméně pravděpodobné, že někteří z nich nebudou z ukončení podpory prvního dílu vůbec nadšeni. V současnosti ve hře probíhá event Last Chance, který dává možnost hráčům naposled zakoupit různé kosmetické či jiné doplňky, které chtějí mít dostupné ve druhém díle.

Overwatch 2 vychází 4. října pro PC, PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn