ATS Montana

SCS Software oznámilo rozšíření American Truck Simulator - Montana

17. 11. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Po vydaném Wyomingu, který jsme pro vás v naší redakci dokonce recenzovali, a Texasu, jenž by měl vyjít co nevidět, oznámilo české studio SCS Software další stát pro svoji kamionovou hru American Truck Simulator (ATS). Po Texasu se vrátíme zpět na sever Spojených států amerických, do Montany.

Montana je rozlohou čtvrtý největší stát USA, konkrétně má 380 800 km². Co do počtu obyvatel je však Montana se svým jedním milionem až na pětačtyřicátém místě. Hustotou zalidnění se pak zařazuje až na 48. místo.

Montana je stát s okouzlující přírodou, nádhernými malými městy a několika nádhernými výhledy. Vývojáři ve svém blogu píší, že se můžeme těšit také na různé horské cestičky nebo průzračně čistá jezera. Oznámení doprovází několik obrázků.

Zdroj: SCS Software

Rozšíření American Truck Simulator – Montana si už nyní můžete přidat do svého seznamu přání. Datum vydání je prozatím neznámé, nejvíce pravděpodobná se ovšem jeví druhá polovina příštího roku, jelikož očekáváme, že Texas již letos nevyjde. No, uvidíme.

Více informací o rozšíření naleznete také na oficiálním blogu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.